DUYURU VE HABERLER
Ξ Tsurumi Pompa Müşterilerine Yeni ve Teknolojik Ürünler Sunuyor

Tsurumi Pompa Müşterilerine  Yeni ve Teknolojik Ürünler Sunuyor

Japon pompa üreticisi, Tsurumi Pump en güçlü olduğu ürün yelpazesi olan profesyonel kullanıma uygun dalgıç drenaj ve çamur pompaları serisine yeni ürünler ekleyerek pazardaki teknolojiyi bir adım daha öteye taşımaya devam ediyor.

Tsurumi, sıvı seviye elektrot otomasyonu ile donatılmış yeni KTZE serisi pompaların yanı sıra, yeni KTD serisi karıştırıcılı çamur pompaları, GPN serisi karıştırıcılı kum ve bentonit terfi pompaları ile artık müşterilerinin daha geniş aralıktaki ihtiyaçlarına stoktan çözümler sunabiliyor.

Farklı Bir Otomasyon, Sorunsuz Bir Pompa ile Birleşti: TSURUMI, KTZE

Elektrot otomasyonlu yeni KTZE serisi pompalar, 30 yılı aşkın süredir en zorlu uygulamalarda kendini kanıtlamış olan KTZ serisi pompaların  geliştirilmesi ile üretilmiş ve Tsurumi adına patenttli olarak diğer Tsurumi ürünleri arasındaki yerini almıştır. Pompanın gövdesine konumlandırılmış çubuk elektrotun su ile temas etmesi ile pompa çalışmaya başlamaktadır.Su seviyesinin düşerek elektrot ile su teması kesildiği anda pompa içine akuple zaman sayacı çalışmaya başlar. Pompa 1 dakika daha çalışarak basma hattındaki suyun hemen geri gelip pompanın elektrot ile temas etmesini engellemiş olur. Bu sayede çok daha güvenli, ekonomik ve sorunsuz bir otomasyon sağlanmış olur.

 KTZE serisi de  Tsurumi pompaların vazgeçilmez özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Oil Lifter  patentli mekanik salmastra yağlama ve soğutma  donanımını, krom çelik fan, dahili motor koruma ünitesi, soğutma sistemi, her bir damarı epoksi reçine ile yalıtılmış özel kablo girişleri, sorunsuz olarak yatay çalışabilme imkanı bu özelliklerden sadece birkaçıdır. Sektörde en ağır ve zorlu drenaj uygulamalarında ilk tercih edilen marka olmaya devam eden Tsurumi buna rağmen her zaman müşterilerinden gelen geri bildirimler ile teknolojisini ve sunduğu kolaylıkları arttırmayı hedeflemektedir. Bu çerçevede geliştirilen KTZE serisi pompalar ile KTZ serisi pompalara ek olarak aşağıdaki avantajlar sağlanmıştır;

* Hareketli parça içermeyen elektrot sayesinde su seviyesine göre sorunsuz otomasyon,

* Çok daha dar alanlarda seviye kontrollü çalışabilme imkanı,

* Su seviyesine bağlı otomatik çalışma sayesinde %40’ a varan enerji tasarrufu,

* Daha az aşınma, daha uzun ve güvenli kullanım ömrü,  

* Uygulamaya göre dik veya yatay olarak konumlandırılabilen pompa çıkış ağzı,

* İsteğe bağlı olarak su seviyesine göre elektrot çubuğunu uzatabilme imkanı.

TSURUMI  Karıştıcılı  Dalgıç  Pompa Serisi KTD ve GPN Serileri İle Genişledi

TSURUMI, GPN15 (15kW motor) ve GPN 622 (22kW motor) model ağır hizmet tipi dalgıç, karıştırıcılı kum pompaları da dahil olmak üzere, yine KTZ serisinden geliştirilmiş KTD serisi karıştırıcılı dalgıç çamur pompaları olan KTD22.0 (2kW motor) ve KTD33.0 (3kW motor) modelleri de stoklu olarak Avrupa pazarına sunarak seriyi genişletti. Tsurumi, yeni KTD serisini 2014 Almanya, Münih’ de düzenlenen IFAT fuarında müşterilerine tanıttı.

Anasayfa Kurumsal Ürünler Görseller Haberler İletişim
  Site Created By Netürk Copyright 2014 © Tsurumi Pompa Her hakkı saklıdır.