DUYURU VE HABERLER
Ξ Tsurumi, Avrupa Pazarı için stoklarına iki yeni ürün ekledi.

Tsurumi, Avrupa Pazarı için stoklarına iki yeni ürün ekledi.

LH4110W model yüksek basınçlı ağır hizmet tipi  dalgıç pompa veGSZ-75-4L model  yüksek debili  ağır hizmet tipi drenaj pompası.

Bu pompalar Avrupa Stoklarımızda bulunmaktadır.

Tsurumi, LH4110W model ağır hizmet tipi dalgıç  pompa  Tsurumi Avrupa stoklarında bulunan en büyük basma yüksekliğine sahip pompadır. Pompa maksimum 218 mss basma yüksekliğine ve maksimum 120 m³/h debiye ulaşmaktadır. Pompa 110 kW motor gücünde olup, ağır maden şartlarına uygun NSSHOU/3E kablo ile donatılmıştır.

Tsurumi, LH4110W model pompa da diğer tüm  Tsurumi ürünleri gibi benzersiz  kalite özelliklerinden (güvenilirlik, dayanıklılık, uzun ömürlülük ve kolay ürün bakımı) ödün vermemektedir. Pompa tasarımının silindirik ve çıkış flanşının üste bulunması ile pompa dar alanlarda kolayca yerleştirilebilir. Ayrıca üstte bulunan çıkış flanşı pompanın ağırlık merkezine konumlandırıldığından herhangi bir denge kaybına yol açmaz.

Tsurumi, GSZ-75-4L model ağır hizmet tipi drenaj pompası Tsurumi Avrupa stoklarında bulunan en yüksek kapasiteye sahip pompadır. Pompanın maksimum  debisi 1.056 m³/h ve maksimum basma yüksekliği ise 38 mss ye ulaşmaktadır. Pompa, aşınma parçalarının kullanım ömrünü uzatmak için 4 kutuplu motor ile dizayn edilmiştir. Pompa 75 kW motor gücünde olup, ağır hizmete uygun NSSHOU/3E kablo ile donatılmıştır.

Tsurumi, GSZ-75-4L model pompa tasarımında da soğutma ceketli olup transfer ettiği suyun bir kısmını motor gövdesinden geçirerek motorun soğutulmasını sağlar ve yanda bulunan çıkış ağızına yönlendirir. Bu özellik pompanın düşük su seviyelerinde sorunsuz çalışmasını sağlar.

Daha fazla bilgi için; lütfen bizim ile irtibata geçiniz.


 

Anasayfa Kurumsal Ürünler Görseller Haberler İletişim
  Site Created By Netürk Copyright 2014 © Tsurumi Pompa Her hakkı saklıdır.